Dodany: 2015-01-14 12:03:45

 

Opłaty skarboweOpłaty skarbowe są specjalnymi podatkami, które musimy opłacić za wydanie przez organ administracyjny określonego dokumentu, wypisu z akt itd. Dotyczy każdego, kto chce uzyskać na indywidualny wniosek zaświadczenie, zezwolenie, potrzebne dokumenty.

 

Jak przekonuje biuro rachunkowe olsztyn ten rodzaj opłaty może być uiszczony w różnej formie – przede wszystkim najbardziej popularną są odchodzące już dzisiaj w niepamięć znaczki skarbowe. Jak twierdzi biuro rachunkowe olsztyn obecnie coraz częściej płaci się po prostu przelewem na konto określonego organu administracyjnego albo bezpośrednio w kasie (jeśli taka się znajduje w budynku urzędu).

 

Coraz częściej jednak odchodzi się od formy gotówkowej na rzecz tej bezgotówkowej, biuro rachunkowe olsztyn tłumaczy to dużą popularnością internetowych przelewów, które w dzisiejszych czasach można wykonać nawet za pośrednictwem telefonu komórkowego. W konkretnych przypadkach możemy zostać zwolnieni z opłaty skarbowej, zwłaszcza jeśli nasza sytuacja finansowa jest bardzo ciężka – przekonuje biuro rachunkowe olsztyn.Dodaj nowy komentarz do artykułu Opłaty skarbowe
Nick: