Dodany: 2014-01-30 11:48:48
 

Pay passWiększość z nas orientuje się już czym jest pay pass. Ogromna ilość ludzi korzysta z tej możliwości płatności, przy każdej okazji. Jak zauważa biuro rachunkowe włochy, jest to coraz bardziej popularna forma płatności, a dzieje się tak dlatego, że jest ona niezwykle prosta i przede wszystkim szybka.

 

Płatności pay pass według biuro rachunkowe włochy stały się popularne w naszym kraju zaledwie kilka lat temu. Początkowo budziło to nieufność i do tej pory jest sporo osób, które nie korzystają z pay pass, ponieważ obawiają się kradzieży. Jednak ci, którzy się skusili, wyliczają zalety tego rozwiązania. Przede wszystkim, jest ono szybkie, co podkreśla biuro rachunkowe włochy.

 

Nie trzeba wpisywać PIN i czekać na autoryzację, wystarczy tylko przyłożyć kartę do czytnika i płatność dokonywana jest natychmiastowo, w trybie offline. Oczywiście ma to swoje ograniczenia. Najczęściej w trybie pay pass nie można płacić za zakupy powyżej pięćdziesięciu złotych, a to ze względów bezpieczeństwa. Jest to forma płatności w niewielkich kwotach.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pay pass
Nick: