Dodany: 2014-01-30 10:58:47

 

Bankowość elektronicznaW obecnych czasach większość transakcji bankowych odbywa się droga elektroniczną i to bardzo często automatycznie albo przy niewielkim udziale człowieka. Według biuro rachunkowe włochy jest to doskonałe rozwiązanie, które oszczędza czas klientów, jak również pieniądze. Chyba dziś nie wyobrażamy już sobie powrotu do tradycyjnej bankowości.

 

Bankowość elektroniczna ma oczywiście swoje wady, o których wspomina również biuro rachunkowe włochy. Przede wszystkim uważa się ja za nie do końca bezpieczną. Często mówi się o kradzieży danych, kradzieży z kont elektronicznych czy kopiowaniu numeru PIN. Mimo wszystko, jak zaznacza biuro rachunkowe włochy, nadal jest to nieoceniona oszczędność czasu i ułatwienie.

 

Dlatego też nie ma raczej mowy o powrocie do tradycyjnej bankowości. Przyzwyczailiśmy się już do samodzielnego wykonywania przelewów, nieustannego dostępu do konta i płatności kartami. Bardzo ciężko byłoby nam teraz z tego zrezygnować, mimo że wiąże się to ze sporym zagrożeniem ze strony złodziei.Dodaj nowy komentarz do artykułu Bankowość elektroniczna
Nick: