Dodany: 2014-01-30 10:45:46

 

Bankowość tradycyjna Kto w obecnych czasach chciałby wrócić da bankowości tradycyjnej? Jest to wręcz przeżytek, którego resztki wciąż funkcjonują, ale których życie nie potrwa już zbyt długo. Jak zaznacza biuro rachunkowe włochy, o wiele wygodniejsza bankowość elektroniczna, na pewno już niedługo całkowicie wyprze bankowość tradycyjną.

 

Bankowość tradycyjne, kojarzy się biuro rachunkowe włochy przede wszystkim, ze staniem do okienka po nasze pieniądze, załatwianiem wszystkiego w oddziale bankowym – przelewów czy wypłat, co przecież jest ogromną stratą czasu.

 

Co więcej, jak mówi biuro rachunkowe włochy, bankowość tradycyjna jest o wiele droższa niż ta, którą mamy dzisiaj. Konieczne przecież jest w jej przypadku zatrudnienie całej rzeszy ludzi do obsługi klienta w licznych oddziałach bankowych na terenie całego kraju. Jest to i niewygodne i bardzo drogie, czyli po prostu nieopłacalne. Bankowość tradycyjna, prawdopodobnie w krótkim czasie w zupełności zostanie wyparta przez bankowość elektroniczną, o czym mówi biuro rachunkowe włochy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Bankowość tradycyjna
Nick: