Dodany: 2014-01-30 11:08:24

 

Karty płatniczeChyba nikt z nas nie wyobraża już sobie dzisiaj życia bez kart płatniczych. Są one niezwykle wygodne, szybkie i bardzo ułatwiają nam codzienne życie. Gdyby to od nas zależało, pewnie płacilibyśmy nimi wszędzie, nawet w kioskach i małych sklepikach. Jednak, jak zaznacza biuro rachunkowe włochy, nie jest to wcale tak bezpieczne, jak mogłoby nam się wydawać.

 

Według biuro rachunkowe włochy największym niebezpieczeństwem jeśli chodzi o kart płatnicze, jest dziś płatność zbliżeniowa bez PIN. Dzieje się tak, ponieważ jeśli karta zostanie nam skradziona, złodziej może w krótkim czasie wydać bardzo dużo naszych pieniędzy.

 

Poza tym, inna niebezpieczna forma karty płatniczej, to na pewno karta kredytowa, o czym również wspomina biuro rachunkowe włochy. Korzystając z niej nieumiejętnie i zbyt często, bardzo łatwo możemy popaść w spore długi, czego na pewno byśmy nie chcieli. Przy płaceniu kartami płatniczymi bardzo ciężko jest nam zachować kontrolę nad wydatkami i trzeba się tego uczyć, bo inaczej możemy łatwo popaść w kłopoty finansowe.Dodaj nowy komentarz do artykułu Karty płatnicze
Nick: